SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Czym wyróżnia się obuwie medyczne firmy WOCK?

2019-11-20
Wielogodzinne dyżury i kilometry pokonywane po długich szpitalnych korytarzach - choć pozornie posada lekarza nie kojarzy się z wysiłkiem fizycznym, to jednak trudno powiedzieć, że jest to praca za biurkiem. W tym wypadku pierwszym krokiem, który bez wątpienia prowadzi do poczucia komfortu i pomaga przetrwać wymagające dni, jest zakup odpowiedniego obuwia. Jako że buty wpływają na postawę całego ciała, a w godzinach pracy są naszym nieodłącznym towarzyszem, ich wybór nie może być pochopny. Dlaczego zatem to butom medycznym marki WOCK należy poświęcić chwilę uwagi?

Dlaczego warto wybrać markę WOCK?

Dyskomfort stóp, otarcia i zmęczenie - niewygodne buty skutecznie potrafią zepsuć cały dzień. Dlatego przy wyborze obuwia pod uwagę należy wziąć kwestie takie jak poczucie stabilności, dobór odpowiedniego materiału czy ochrona przed zanieczyszczeniami. Buty WOCK, jako obuwie, które na rynku dostępne jest już od 40 lat, mogą pochwalić się wypracowaną konstrukcją, poświadczoną sporym doświadczeniem. To, co widoczne na pierwszy rzut oka w klapkach WOCK to ich ergonomiczny design. Buty, stworzone z myślą o zastosowaniu medycznym i roboczym, zostały przystosowane do surowych warunków. Obuwie zapobiega zatem urazom kończyn dolnych, sprawia, że stopa jest prawidłowo ułożona, dzięki czemu nie ulega wstrząsom. Buty odznaczają się także regulacją wilgotności stopy, są antyalergiczne, pozwalają stopie oddychać. Jako że są również odporne na działanie środków chemicznych oraz tłuszczy zwierzęcych, gwarantują bezpieczeństwo swoim użytkownikom. Do niezaprzeczalnych zalet obuwia wpisuje się też ich łatwa pielęgnacja - buty, jak i wkładka, mogą być prane w temperaturze do 90 °C.
Gdzie można nabyć buty marki WOCK?
Klapki WOCK
są pochodzenia portugalskiego. Firma odpowiedzialna za ich produkcję zajmuje się tworzeniem profesjonalnego obuwia dla przemysłu farmaceutycznego. W asortymencie naszego sklepu posiadamy medyczne obuwie marki dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Różowe, pomarańczowe czy niebieskie - buty bez problemu dobierzesz pod kolor medycznej bluzy lub ulubionego fartucha. Oferujemy również klasyczne białe modele, urozmaicone kolorową podeszwą. Buty medyczne, ze względu na ich uniwersalny fason, przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Buty WOCK to gwarancja wygody przez cały dzień. Higieniczne i antypoślizgowe sprawdzą się w codziennych zmaganiach pracy lekarza i sprawią, że pod koniec dnia siedzenie nie będzie jedyną czynnością do której starczy Ci sił. Do butów można dokupić własne wkładki oraz paski, co dodatkowo ułatwia ich użytkowanie i wpływa na komfort noszenia obuwia.
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2019

Polecane

pixel