SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Bluzy medyczne męskie

( ilość produktów: 46 )

bluza medycznaJeśli poszukujesz wysokiej jakości bluz medycznych, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Ten element odzieży jest doskonałą alternatywą dla białych fartuchów. W zestawieniu z odpowiednimi spodniami bluzy medyczne utworzą jednocześnie estetyczny i bardzo wygodny komplet. W naszej ofercie dostępne są bardziej eleganckie fasony zapinane pod szyją, z kołnierzykami, a także mniej eleganckie, a bardziej wygodne modele wkładane przez głowę. Wszystkie wykonane są ze świetnych materiałów, odpornych na spieranie i posiadające pojemne kieszenie.

Klientom na co dzień mającym kontakt z dziećmi, polecamy wybór żywych kolorów lub bluz medycznych we wzory. Nasze produkty wykonane są z bardzo porządnych tkanin, dzięki czemu zachowują kolor i trwałość nawet po wielu cyklach prania. W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno bluzy najlepszych polski producentów, jak i bluzy medyczne z USA takich firm jak Cherokee, czy Dickies.

Uwaga do bluz medycznych.Aby sprawdzić, w jakich wariantach (kolor, długość rękawa) dostępny jest konkretny model bluzy medycznej należy wejść w kartę produktu.

pixel