SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Oxypas

( ilość produktów: 6 )

Wygodne i komfortowe obuwie w pracy medyków to ważny element ich stroju. Ku takim potrzebom wychodzi belgijska marka Oxypas, produkująca szeroką ofertę butów dla osób pracujących w placówkach służby zdrowia. Obuwie Oxypas to nowoczesna linia, która skierowana jest do klientów z wysokimi wymaganiami.

Materiał (skóra i micro fibra) wykorzystywany do produkcji obuwia optymalnie dopasowuje się do kształtu stopy użytkownika. Obuwie Oxypas zapewnia też odpowiednią stabilność i antypoślizgowość, a cała podeszwa wykonana jest z odpornego na ścieranie nitrylowego kauczuku. Konstrukcja została tak zaprojektowana, aby jak najbardziej amortyzować wstrząsy, dzięki czemu zmniejsza się szansa urazów dolnych kończyn.

Pośród szerokiej oferty znajdują się modele damskie, takie jak: Anais, Bianca, Oxypas Carin, Doria, Lucia, Maud, Salma, Sunny czy Suzy. Z kolei w kolekcji przeznaczonej dla mężczyzn warto wyróżnić Oxypas Remy, stanowiące świetną alternatywę dla klasycznych drewniaków. Wszystkie modele są antybakteryjne i bardzo łatwo można zadbać o ich czystość. Dodatkową zaletą obuwia medycznego Oxypas jest to, że nie wchłania ono żadnych zapachów i jest zadziwiająco lekkie.

pixel