SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Obuwie medyczne męskie

( ilość produktów: 39 )

obuwie medyczneButik Medyczny oferuje najwyższej jakości odzież i obuwie przeznaczone dla lekarzy, pielęgniarek, SPA, gastronomii.

Chcąc zapewnić sobie poczucie komfortu podczas wielogodzinnego ruchu i zminimalizować poczucie zmęczenia w trakcie wykonywanej pracy, warto postawić na dostępne w tej kategorii profesjonalne obuwie medyczne. Wykonane z wytrzymałego, dopasowującego się do kształtu stopy materiału, antypoślizgowe i posiadające specjalne wkładki zwiększające wygodę sprawiają, że chodzenie jest przyjemne, a stopy nie pocą się. Istotną zaletą butów jest również ich zbawienny wpływ na stawy oraz kręgosłup – wynika to z ich doskonałej amortyzacji wstrząsów. Obuwie medyczne męskie jest również lekkie, higieniczne i uniwersalne – sprawdzi się nie tylko w szpitalu czy przychodni, ale też w laboratorium, gastronomii czy hotelu. Chcąc spełnić oczekiwania osób o różnych potrzebach i gustach, polecamy różne rozmiary, designy i warianty kolorystyczne naszych butów medycznych Oxypas i Suecos.

Uwaga do obuwia medycznego.Na liście produktów zaprezentowane są tylko wybrane kolory każdego modelu obuwia medycznego. Aby sprawdzić, w jakich kolorach dostępny jest konkretny model należy wejść w kartę produktu.

pixel