SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Co sprawia że tunika medyczna jest tak funkcjonalna?

2019-11-11
Co sprawia że tunika medyczna jest tak funkcjonalna?Istnieją zawody, w których wygoda i schludność stanowią priorytet. W nich ubiór musi być przede wszystkim funkcjonalny – niewątpliwie taką profesją jest zawód lekarza czy pielęgniarki. Przedstawiciele opieki medycznej niejednokrotnie zmuszeni są do pracy w biegu – długie kolejki pacjentów nie ułatwiają zadania, gdyż do każdego trzeba podejść indywidualnie, okazać zainteresowanie i udzielić potrzebnej pomocy. Jak więc ułatwić sobie pracę? Wybierając wygodną odzież! Tunika medyczna jest jednym z tych elementów, które – dzięki swojej funkcjonalności – pozwalają maksymalnie skupić się na pracy. Dlaczego tunika medyczna jest tak wygodna i praktyczna?

Funkcjonalne kieszenie

Mnóstwo drobiazgów, podręcznych akcesoriów, gadżetów – wszystkie te przedmioty warto mieć przy sobie, będąc odpowiedzialnym za obsługę zniecierpliwionych i znudzonych oczekiwaniem pacjentów, którzy dodatkowo zmagają się z uciążliwymi dolegliwościami. Dlatego pojemne kieszenie, w jakie wyposażona została medyczna tunika to jej najważniejsze atuty. Dzięki nim można zawsze sięgnąć po potrzebny przedmiot – długopis, notes, a może plik z receptami czy pieczątkę. Kieszenie w tunikach medycznych to skarbnica pozornie błahych drobiazgów, które – będąc zawsze pod ręką – znacznie usprawniają codzienną pracę i ułatwiają obsługę pacjentów. Medyczna tunika to zatem nie tylko element schludnej garderoby. Dzięki przemyślanemu projektowi staje się ona także funkcjonalnym wsparciem w najtrudniejszych dniach, gdy cenna jest każda minuta.

Odporna na plamy

Odzież medyczna – jak żadna inna – podatna jest na zabrudzenia trudne do usunięcia. Kontakt z krwią, płynami ustrojowymi, a także substancjami medycznymi naraża ubrania lekarzy i pielęgniarek na zniszczenia. Tunika medyczna damska jest odpowiedzią na potrzebę zachowania sterylnej czystości, świeżości i schludności wymaganej od przedstawicieli służby medycznej. Wykonywana jest z materiałów, które nie tylko odporne są na zaplamienia, ale również łatwo poddają się czyszczeniu, nie tracąc przy tym fasonu i intensywności barw. Można je zatem prać w wysokich temperaturach, nie obawiając się o utratę ich walorów wizualnych. Tuniki medyczne damskie idealnie sprawdzają się w trudnych warunkach pracy, zapewniając nienaganny wygląd oraz wygodę, a także czystość i świeżość.

Duży wybór kolorów

Kto powiedział, że strój medyczny musi być nudny? Nowoczesna tunika medyczna zwalcza ten stereotyp, gdyż dostępna jest w zróżnicowanych wariantach kolorystycznych. Można więc dobrać dla siebie idealny strój, odpowiadający na indywidualne preferencje i podkreślający walory urody. Odpowiednio dopasowany strój wpływa na samopoczucie każdej kobiety, niezależnie od zawodu, jaki wykonuje. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby przedstawicielki służby medycznej prezentowały się ładnie – dzięki tunikom medycznym mogą one komponować własne stylizacje zawodowe, w których wyglądać będą kobieco, elegancko i gustownie. Funkcjonalność tuniki medycznej wynika zatem z jej przemyślanego projektu – wygodne kieszenie, luźny i niekrępujący ruchów fason oraz łatwy w czyszczeniu materiał to najważniejsze jej zalety. Nie bez znaczenia jest też estetyka – bogaty wachlarz kolorów sprzyja dokonaniu satysfakcjonujących wyborów i sprawia, że każda kobieta ma szansę wyglądać ładnie, niezależnie od pracy, jaką wykonuje.
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2019

Polecane

Tunika medyczna Apolonia TU08

Tunika medyczna Apolonia TU08

227,00 zł brutto/1szt.
Tunika medyczna Apolonia TU08

Tunika medyczna Apolonia TU08

202,00 zł brutto/1szt.
pixel