Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Spodnie męskie ELDAN DZIANINA
Spodnie męskie ELDAN DZIANINA
Spodnie męskie ELDAN DZIANINA
Spodnie męskie ELDAN DZIANINA
Spodnie męskie ELDAN DZIANINA
Spodnie męskie ELDAN DZIANINA

Spodnie męskie ELDAN DZIANINA

  • Kolor: ATRAMENT
  • Skład: 50% bawełna, 50% poliester
Rozmiar
186,00 zł
brutto / szt.
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
Produkt na zamówienie
Produkt na zamówienie
30 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Darmowa dostawa do paczkomatuWięcej informacji
Smile - dostawy ze sklepów internetowych przy zamówieniu od 50,00 zł są za darmo.
Kupujesz i dostawę masz gratis!
dostawy ze sklepów internetowych przy zamówieniu za 50,00 zł są za darmo.
Darmowa dostawa obejmuje dostarczenie przesyłki do paczkomatu

Jeśli Twój rozmiar jest niedostępny, skontaktuj się z nami, pomożemy!

Spodnie medyczne męskie marki ELDAN model UNIWERSALNE, to model  z prostymi wąskimi nogawkami. W pasie wszyta guma oraz szlufki. Spodnie posiadają trzy kieszenie, dwie wpuszczane z przodu oraz jedna wpuszczna z tyłu.


Skład: 50% bawełna, 50% poliester
Gramatura tkaniny: 180 g/m2
Temperatura prania: domowe do 60°C, przemysłowe do 75°C

Dla kogo?

Polecane przede wszystkim dla:

  • lekarzy,
  • lekarzy weterynarii,
  • personelu medycznego,
  • pracowników spa,
  • kosmetologów,
  • fizjoterapeutów,
  • masażystów.
Marka
Symbol
SKU460
Kod producenta
XS stand.2010000202579
S stand.2010000202623
M stand.2010000202609
L stand.2010000202586
XL stand.2010000202647
2XL stand.2010000194591
XS 1902010000202661
S 1902010000202630
M 1902010000202616
L 1902010000202593
XL 1902010000202654
Kolor
ATRAMENT
Tkanina
50% bawełna, 50% poliester
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
RozmiarObwód taliiObwód bioderDługość wewnętrznaDługość zewnętrzna
XS stand.8010079100,5
S stand.8810682103
M stand.9611283105
L stand.10412086107,5
XL stand.11212887,5110
2XL stand.12013689,5112
XS 1908010089112
S 1908810689112
M 1909611289,5112
L 19010412089,5112
XL 19011212889112

Pamiętaj! Wymiary podane w tabelach są wymiarami odzieży, a nie ciała.

Dbamy o Twoją prywatność

Sklep korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zamknij
pixel