SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Już 8 stycznia 2018 otwarcie sklepu stacjonarnego w Warszawie

2018-01-03
odzież medyczna na wieszaku
Z przyjemnością informujemy naszych Klientów i sympatyków, że już wkrótce będziecie Państwo mogli kupować w naszym sklepie odzież i obuwie nie tylko przez internet, lecz także w sklepie stacjonarnym w Warszawie przy ul. Burakowskiej 16. To nie tylko niezwykle dogodna lokalizacja, ale również możliwość dokonania zakupów w przyjemniej atmosferze.

W sklepie znajdują się dziesiątki modeli fartuchów, bluz, żakietów i sukienek medycznych. Zgromadziliśmy najlepsze modele polskich firm Apolonia, Medora, czy amerykańskich Cherokee oraz Code Happy. W sklepie w stałej ofercie znajdują się setki produktów. W ramach oferty butów, prezentujemy najciekawsze modele Suecos, Oxypas i Wock.

Słowem: wyselekcjonowaliśmy wszystkie najciekawsze produkty topowych producentów odzieży medycznej oraz nowości w ich ofercie. Specjalnie dla Państwa zebraliśmy praktycznie wszelkie dostępne na rynku kolory i kroje.

W sklepie można wygodnie przymierzyć i dobrać ubiór oraz zestawy, jak również odebrać zamówiony wcześniej przez internet towar lub zamówić do domu lub do sklepu pożądany, ale rzadki lub dostępny na zamówienie towar.

Wszystko to w sympatycznej butikowej oprawie, z wygodną przymierzalnią, doskonałym oświetleniem światłem dziennym i miejscem do odpoczynku.

Butik Medyczny w swojej stacjonarnej wersji jest zlokalizowany przy ulicy Burakowskiej 16 w pobliżu centrum handlowego Arkadia i Ronda Radosława (zwanego też Rondem Babka). Można tutaj zarówno wygodnie zaparkować o każdej porze dnia, jak i dojść w 5 minut z tramwaju czy autobusu wysiadając na przystankach przy Rondzie Radosława lub przy ul. Powązkowskiej.

Butik Medyczny będzie czynny w godzinach od 9 do 17 w dni powszednie i od 9:00 do 14:00 w soboty. 

Już teraz zapraszamy Państwa na otwarcie sklepu, które jest zaplanowane na poniedziałek 8 stycznia 2018 roku. Dla wszystkich Klientów, którzy dokonają zakupów w sklepie stacjonarnym w dniach 8-10 stycznia 2018 czekać będzie prezent-niespodzianka czyli 20% rabatu na cale zakupy dokonane w sklepie stacjonarnym:) 

Zapraszamy serdecznie! 
Zespół Butikmedyczny.pl

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2018
pixel